Wybierz region

Wybierz miasto

  Podziemny koncert muzyki filmowej

  Kopalnia Soli Bochnia
  Bochnia, ul. Solna/2, +48 14 615 24 60

  16:00 Niedziela, 15 lutego

  • 20zł

  W komorze Ważyn Kopalni Soli Bochnia studenci z akademii muzycznych w Karlsruhe, Maastricht, Krakowie i Rio de Janeiro wykonają muzykę z filmow: Star Trek, Dzień Niepodległości, West Side Story, James Bond, Alexander Newski, Piraci z Karaibow – w opracowaniu na zespoły waltorniowe liczące 12-24 waltornistow i perkusję. Zjazd na koncert szybem Campi od godz. 15.

  Koncert zorganizowany przez Akademię Muzyczną w Krakowie, Miejski Dom Kultury w Bochni i Kopalnię Soli Bochnia odbędzie się w ramach Międzynarodowego Festiwalu Waltorniowego. International Horn Festival organizowany jest corocznie od 10 lat. w Niemczech i Holandii, od 10-16 lutego 2015 r. odbędzie się po raz pierwszy w Akademii Muzycznej w Krakowie. W programie festiwalu procz wykładow, lekcji indywidualnych, konkursow, recitali mistrzowskich znalazły się dwa koncerty, z ktorych jeden odbędzie się w Bochni.

  Wykonawcami koncertu będzie 41 studentow z Akademii w Karlsruhe (Niemcy), Maastricht (Holandia), Krakowie i Rio de Janeiro (Brazylia), ktorych przygotowali prof. Will Sanders, prof. Willy Bessems oraz ad. dr Wojciech Kamionka, ktory także poprowadzi bocheński koncert.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Czy potrafiłbyś żyć w małym miasteczku? [QUIZ]