Wybierz region

Wybierz miasto

  Skubas, Brodka

  Rynek w Bochni
  Bochnia, ul. Rynek/

  19:00 Niedziela, 28 czerwca

  • Wstęp wolny

  Skubas

  Akustyczne gitarowe brzmienia o lekko folkowym, grunge’owym charakterze. SKUBAS w swoich kompozycjach łączy brudne gitarowe riffy z melancholijnym wokalem tworząc nostalgiczne, melodyjne ale charakterystycznie 'chropowate' piosenki. W produkcji postawił przede wszystkim na atmosferę i przestrzeń.

  SKUBAS to nieprzeciętny wokalista, znany szerszemu gronu ze wspołpracy ze Smolikiem, czy Noviką, z ktorymi regularnie występuje na polskiej scenie muzycznej (pod pseudo Sqbass).

  Brodka

  Monika Brodka wzięła udział w trzeciej edycji programu Idol i w styczniu 2004 wygrała jego finał. W tym samym roku ukazała się pierwsza płyta piosenkarki pt. Mini Album vol. 1. Zawierający sześć piosenek minialbum był promowany singlem "Ten". Druga część debiutu Brodki została wydana 25 października 2004 pt. Mini Album vol. 2. Rownież 25 października oba minialbumy zostały wydane na jednej płycie zatytułowanej Album. Wydawnictwo zadebiutowało na 8. miejscu listy OLiS w Polsce. W grudniu 2004 otrzymała nominację do nagrody Paszport Polityki w kategorii Estrada.
  W 2005 Monika Brodka została nominowana do Nagrody Muzycznej Fryderyk w kategoriach Album Roku Pop, Nowa Twarz Fonografii oraz Wokalistka roku. 10 czerwca dzięki piosence "Miałeś być..." wygrała konkurs premier na 42. KFPP w Opolu. Została także wyrożniona statuetką plebiscytu Superjedynki w kategorii Debiut oraz nagrodą słuchaczy Jedynki Polskiego Radia.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Czy potrafiłbyś żyć w małym miasteczku? [QUIZ]