Wybierz region

Wybierz miasto

  SMKKPM Sekcja Muzyczna Kołłątajowskiej Kuźni Prawdziwych Mężczyzn z Olą

  Rynek w Bochni
  Bochnia, ul. Rynek/

  18:30 Niedziela, 26 lipca

  • Wstęp wolny

  SMKKPM Sekcja Muzyczna Kołłątajowskiej Kuźni Prawdziwych Mężczyzn z Olą

  Nasze piosenki są o miłości w bezlitosnym, cybernetycznym świecie a także o dyskotekach, motorach i rewolucjach społecznych. Całość przyprawiona folkową nutką fantazji okraszoną najbardziej poronioną dawką rapu.!
  Zespoł powstał jako rozwinięcie akustycznego składu pod nazwą Sekcje Muzyczna Kołłątajowskiej Kuźni Prawdziwych Mężczyzn z Olą (Kuźnia z Olą), ktory ozłocony tryumfami (między innymi na festiwalach FAMA 2012,
  Wszystkie Strony Świata, Tymon mowi Impreza) postanowił wprowadzić zupełnie nową jakość imprez masowych. Już sam debiut okazał się spektakularnym sukcesem. Uczestnicy prestiżowego festiwalu tworczości żenującej ZACIERALIA połamali ręce od oklaskow a peleton gwiazd dobrej muzyki rozrywkowej (Zacier, Dr Yry, Kazik Staszewski) zdarł gardło na komplementach. Potem było już tylko lepiej. Z okazji koncertow krakowskie kluby zaczęły pękać w szwach. Oszalała publiczność zdzierała ubrania z siebie i członkow grupy po to by tańczyć z nami do samego rana. Graliśmy między innymi w modnym, hipsterskim klubie PIXEL, szanowanym klubie muzycznym THE STAGE oraz najbardziej obleganej imprezowni w mieście - klubie ROZRYWKI 3.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Czy potrafiłbyś żyć w małym miasteczku? [QUIZ]