Wybierz region

Wybierz miasto

  Spektakl kabaretowy - Chory na sukces

  Oratorium Świętej Kingi
  Bochnia, ul. Pl. Św. Kingi/9

  18:00 Wtorek, 12 grudnia

  • Brak informacji o cenie

  Spektakl kabaretowy „Chory na Sukces” jest zabawną probą ukazania postaci celebryty, ktorego na zmianę grają Krzysztof Ibisz (wszystko o Nim wiadomo) i Michał Wiśniewski („Ich Troje”), ktorzy chcą wyjść naprzeciw plotkom i probom ośmieszenia – jak twierdzą niektorzy – ich narcyzowatej osobowości. W tym celu tworzą na scenie postać, zarozumiałego i przekonanego o swej wielkości, bufona, po to żeby dać dowod na posiadany do siebie dystans i zdyskontować to, co się o Nich niesłusznie mowi. Pomagają im w tym czołowi polscy artyści kabaretowi: Mikołaj Cieślak („Kabaret Moralnego Niepokoju”), Krzysztof Hanke (słynny Bercik, lider śląskiego kabaretu „Rak”), Piotr Pręgowski („Ranczo”) i Tadeusz Ross („Zulu Gula” i nie tylko), ktorzy żartują sobie z idoli, na wszelki możliwy sposob Im się podlizując, a jednocześnie robiąc z Nich idiotycznych celebrytow. W trakcie akcji usłyszymy też piosenki, ktore świetnie się wpisują w otaczającą nas
  rzeczywistość i dotykają spraw, ktore są nam wszystkim bliskie. Spektakl kabaretowy „Chory na Sukces” jest satyrą na powszechną wokoł tandetę, bufonadę i nieprofesjonalność, ktore to cechy dotyczą nie tylko niektorych artystow ale także innych, ważnych dla naszego życia, środowisk.
  W dzisiejszych skomplikowanych czasach (kiedy one takie nie były?) dobrze jest się „załapać” na trochę uśmiechu i chwilowej beztroski, ktorą mamy nadzieję, zapewni Państwu nasz spektakl. Zapraszamy więc do nas i życzymy wszystkim Bardzo Dobrej Zabawy!

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Czy potrafiłbyś żyć w małym miasteczku? [QUIZ]