Wybierz region

Wybierz miasto

  Spotkanie autorskie z Teofilem Wojciechowskim

  Kopalnia Soli - Biuro Obsługi Turystycznej
  Bochnia, ul. Campi/15, +48 14 615 24 60

  17:00 Piątek, 29 kwietnia

  • Wstęp wolny

  Kopalnia Soli Bochnia zaprasza na spotkanie z Teofilem Wojciechowskim połączone z promocją książki „Kopalnia Soli w Bochni”.

  Książka „Kopalnia Soli w Bochni” jest bez wątpienia kompletną pod względem merytorycznym pozycją, dotyczącą historii bocheńskiej kopalni. Autor publikacji przeprowadza nas przez tematykę procesu powstawania soli, odkrycia jej złoż, pierwszych technik pozyskiwania, aż do momentu powstania uporządkowanego systemu wydobycia soli, ktory dał podwaliny wspołczesnemu gornictwu solnemu. Bocheńska kopalnia przedstawiona jest tutaj na tle procesow historycznych, politycznych i społecznych. Książka wzbogacona jest w liczne fotografie i mapy, stanowiące uzupełnienie jej bogatej i kompletnej treści.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Czy potrafiłbyś żyć w małym miasteczku? [QUIZ]