Wybierz region

Wybierz miasto

  Spotkanie "„Posiadam na składzie, w wielkim wyborze, po najtańszych cenach!”. O handlu w Bochni ostatnich dwóch stuleci"

  Muzeum im. prof. Stanisława Fischera w Bochni
  Bochnia, ul. Rynek/20, +48 14 612 24 26

  17:30 Piątek, 18 sierpnia

  • Wstęp wolny

  Muzeum im. Stanisława Fischera w Bochni zaprasza na spotkanie w ramach cykl "Muzealna Akademia Historyczna 2017".
  Prowadzenie: Jan Flasza.
  Czy dzisiejsza organizacja handlu, wszędobylska i natrętna reklama są wyłącznie wynalazkami naszej niespokojnej epoki, czy też tylko kolejną, choć rozbudowaną do monstrualnych rozmiarow odsłoną w wielkim i szczegolnym teatrze, jakim jest handel z transakcjami kupna i sprzedaży? Dziś dawne reklamy pociągają nas staroświecką urodą języka, ktory po latach stracił drapieżność a nabrał wdzięku. Trudno jeszcze powiedzieć, czym będzie kiedyś dzisiejszy język reklamy i marketingu? A także, co zajmie miejsce galerii i centrow handlowych, tak jak one zajęły miejsce sklepow, sklepikow, składow, „handli korzennych i bławatnych”? Czy przypadkiem nie jest to kolejne wcielenie dawnej, osławionej formuły handlowej: „szwarc, mydło i powidło” tyle, że w nieporownywalnej wcześniej skali?

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Czy potrafiłbyś żyć w małym miasteczku? [QUIZ]