Wybierz region

Wybierz miasto

  The Underground Man

  Mała Czarna Bistro
  Bochnia, ul. Widok/-, +48 60 384 60 46

  21:30 Piątek, 18 maja

  • Wstęp wolny

  The Underground Man - polsko-brytyjski projekt czworki muzykow, mieszkających w Lublinie, ktory w maju 2015 roku wydał swoje debiutanckie EP "From the Basement". Zespoł z powodzeniem brał udział w rożnych konkursach muzycznych, z czego najważniejszym sukcesem był występ i zwycięstwo na Orlen Warsaw Maraton. Dzięki tej wygranej, na początku maja 2015 The Underground Man, jako laureat wybrany przez dziennikarzy i maratończykow spośrod ponad 200 zespołow z całej Polski, zagrał koncert w studio im. Agnieszki Osieckiej, transmitowany na żywo w ramach audycji "Offensywa", w Programie Trzecim Polskiego Radia. Od tego momentu, zespoł można usłyszeć w rożnych stacjach radiowych, zarowno tych regionalnych, jak i ogolnopolskich.
  W lipcu 2016 roku ukazała się reedycja EP, wzbogacona o dwa kolejne utwory, a w październiku The Underground Man został finalistą konkursu Skoda Auto Muzyka, wygrywając dwie głowne nagrody.
  Debiutanckie wydawnictwo zespołu promują rownież teledyski nakręcone do utworow ''Inside of me'' ,''You could be here'' i do kolejnego singla ''Hysteria'' . Za produkcję wszystkich trzech odpowiedzialny jest Michał Braum, wspołpracujący z takimi artystami jak Artur Rojek, Hey, Lemon oraz wielu innych. Najnowszy singiel oraz teledysk zespołu to piosenka ''Hey'' ktora swoją premierę miała w kwietniu 2017 roku.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Czy potrafiłbyś żyć w małym miasteczku? [QUIZ]