Wybierz region

Wybierz miasto

  Turniej Piłki Halowej Młodzików

  Hala Widowiskowo-Sportowa
  Bochnia, ul. Poniatowskiego/32

  09:00 - 13:00 Środa, 8 lutego

  • Brak informacji o cenie

  cTurniej Piłki Halowej Młodzikow, 08.02.2017 - zapowiedź
  W drugim tygodniu ferii zimowych 8 lutego 2017 r. zapraszamy do kibicowania naszym młodym piłkarzom, ktorzy wezmą udział w organizowanym przez nasz klub Turnieju Piłki Halowej Młodzikow.
  W zawodach, ktore odbędą się w Hali Widowiskowo-Sportowej w Bochni (przy ul. ks. J. Poniatowskiego 32), weźmie udział 8 zespołow z rocznika 2004 i młodsi: MOSiR I, MOSiR II i MOSiR II Bochnia, Puszcza Niepołomice, ABC Futbolu, Piast Czchow, GKS Drwinia, WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz. Nasi chłopcy wystąpią pod opieką trenera Marcina Leśniaka.
  Celem turnieju jest propagowanie sportowej rywalizacji fair play oraz zdrowego stylu życia, popularyzacja piłki nożnej wśrod dzieci i wymiana doświadczeń trenerskich.
  Początek rozgrywek o godz. 9.00. Serdecznie zapraszamy!

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Czy potrafiłbyś żyć w małym miasteczku? [QUIZ]