Wybierz region

Wybierz miasto

  Wściekłość

  Regis
  Bochnia, ul. Regis/1, +48 14 611 69 35

  18:30 Piątek, 7 kwietnia

  • Brak informacji o cenie

  Adam (Jakub Świderski) młody prezenter telewizji nagrywa relację sprzed Pałacu Prezydenckiego. Wieczor spędza bawiąc się w salonie z dwojką dzieci. Gdy żona Edyta (Paulina Chapko) podaje obiad, Adam odbiera telefon od osobistego trenera z siłowni. Po krotkiej sprzeczce z żoną wychodzi z domu. W samochodzie na parkingu wita go namiętnie młoda kobieta - Rozi (Natalia Klimas). Po upojnym „treningu” na siłowni z kochanką, Adam kieruje się w stronę domu biegnąc ścieżką rowerową na obwodnicy Warszawy na odcinku ok. 15 kilometrow. W trasie odbiera serię telefonow m.in. od wydawcy stacji telewizyjnej, ktory składa mu propozycję nie do odrzucenia, spełniającą jego zawodowe marzenie. Żona odkrywając jego romans przechodzi załamanie nerwowe i szantażuje. Rozmowy z matką (Małgorzata Zajączkowska) doprowadzają Adama do zakwestionowania ich relacji oraz jego dotychczasowych decyzji życiowych. Podczas długiego joggingu bohatera filmu spotyka szereg niespodziewanych i niebezpiecznych sytuacji. Ten bieg może odmienić jego życie.

  Czas trwania:
  83
  Gatunek:
  dramat
  Reżyseria:
  Michał Węgrzyn
  Scenariusz:
  Michał Węgrzyn, Marcin Roykiewicz
  Obsada:
  Jakub Świderski, Małgorzata Zajączkowska, Paulina Chapko, Natalia Klimas, Konrad Marszałek, Jakub Węgrzyn, Konrad Darocha, Jan Piechociński
  Muzyka:
  Tomasz Kułdo - QLHead
  Data premiery:
  2017-03-17
  Kraj produkcji:
  Polska
  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Czy potrafiłbyś żyć w małym miasteczku? [QUIZ]