Wybierz region

Wybierz miasto

  Wszystko albo nic

  Regis
  Bochnia, ul. Regis/1, +48 14 611 69 35

  19:30 Wtorek, 25 kwietnia

  • Brak informacji o cenie

  Kiedy oficjalnie przyznajesz, że liczysz swoje orgazmy, w nadziei na udany związek zawieszasz nad łożkiem mandalę seksu, a wszyscy twoi przyjaciele są singlami, ktorzy bez powodzenia szukają prawdziwej miłości, to znaczy, że trzeba coś zmienić w życiu. Lindę od bardzo wczesnego wieku zaczęły interesować książki z połki „tylko dla dorosłych”. Obecnie, zrażona do relacji damsko-męskich i mająca swoim na koncie bezpowrotnie zakończony długoletni związek, jest wspołwłaścicielką księgarni z literaturą, ktorej bliżej do „Kamasutry” niż „Krecika”. Jej partnerką w interesie i najlepszą przyjaciołką jest Vanda – pragnąca przygod nimfomanka, ktora brzydzi się spotykaniem tego samego mężczyzny dwie noce z rzędu, nie mowiąc już o poznawaniu jego imienia. W prowadzeniu sklepu pomaga im Edzio – ubostwiający mięsne potrawy gej, ktory podobnie jak jego dwie koleżanki, w głębi serca pragnie spotkać „tego jedynego”. Wszystko zmieni się, gdy do życia grupy przyjacioł wkroczy czterech mężczyzn: wysoki, zadbany i niezwykle wrażliwy (szczegolnie na dietę inną niż wegetariańska) Leo, lekko siwiejący i lubujący się w młodszych kobietach profesor uniwersytecki (Krzysztof Tyniec), rozsądny i zabojczo przystojny biznesmen (Michał Żebrowski) oraz romantyczny i czarujący lekarz (Paweł Deląg).Chociaż miłość to same kłopoty, to i tak trojka przyjacioł odda się jej bez reszty.

  Czas trwania:
  107
  Gatunek:
  romans
  Reżyseria:
  Marta Ferencová
  Scenariusz:
  Marta Ferencová, Eva Urbaníková
  Obsada:
  Michał Żebrowski, Paweł Deląg, Tatiana Pauhofová, Krzysztof Tyniec, Klára Issová, Zuzana Kronerová, Lubo Kostelný, Ondřej Sokol
  Data premiery:
  2017-03-17
  Kraj produkcji:
  Polska, Czechy, Słowacja
  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Pamiętasz, jak się mieszkało w PRL-u? [QUIZ]