Wybierz region

Wybierz miasto

  Wystawa "Kęsy czasy"

  Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna im. Jana Wiktora w Bochni
  Bochnia, ul. Adama Mickiewicza/5

  Od 4.05.2015 do 29.05.2015

  • Wstęp wolny

  Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna serdecznie zaprasza na wystawę fotograficzną Emilii Jamroz (uczennica klasy VI PSP nr. 1 w Bochni).
  Emilka Jamroz ma 13 lat i uczy się w klasie VI Szkoły Podstawowej nr 1 w Bochni. Razem z rodzicami prowadzi hotel dla psow oraz hoduje owczarki niemieckie a podczas wakacji wyjeżdża na wystawy tych czworonogow. Interesują ją szkolenia psow i gastronomia, ale jej prawdziwą pasją jest fotografowanie. Fotografią zainteresowała się już w klasie drugiej kiedy dostała swoj pierwszy aparat. Sama o sobie mowi: ”Gdy fotografuję czuję się sobą. Czuję się jak mała wrożka, ktora biega z aparatem i robi zdjęcia tajemniczemu światu”. Na wystawie prezentowanych jest kilkadziesiąt najlepszych fotografii Emilki. Obserwujemy na nich imponującą rożnorodność tematow: fascynujące przedstawienia przyrody, portrety ludzi i zwierząt czy też martwą naturę. Są to fotografie barwne ale rownież monochromatyczne (czarno-białe i w sepii).

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Czy potrafiłbyś żyć w małym miasteczku? [QUIZ]