Wybierz region

Wybierz miasto

  Wystawa "Światy równoległe"

  Zamek w Wiśniczu
  Nowy Wiśnicz, ul. Zamkowa/., +48 14 612 85 28

  Od 29.04.2017 do 15.10.2017

  • od 4zł

  Wystawa rzeźby i malarstwa Ewy i Romana Fleszarow.
  „Światy rownoległe” – to termin zaczerpnięty z fizyki kwantowej, ale taką zdolnością przechodzenia do innego, rownoległego wszechświata dysponujemy od zawsze. Posiada ją nasza wyobraźnia, ktora wolna od praw fizyki jest zdolna do tworzenia w myślach i może przemieszczać się pomiędzy innymi wymiarami. Tak, więc, Światy rownoległe – to spotkania wyobraźni.
  Artystyczny tandem - Ewa i Roman Fleszarowie prezentuje przed nami dzieła, w ktorych można odnaleźć wiele ukrytych znaczeń. Zapatrzmy się zatem w metafory, symbole rzeźbiarskie i malarskie, w widzenia artystow wyjątkowych. Dajmy się zaprosić do rzeźbiarskich i malarskich przestrzeni. Pozwolmy sobie na umiejętność domysłu i dopiszmy swoją alternatywną rzeczywistość.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Pamiętasz, jak się mieszkało w PRL-u? [QUIZ]