Wybierz region

Wybierz miasto

  Wystawa "Tolerancja na Warsztat!"

  Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna im. Jana Wiktora w Bochni
  Bochnia, ul. Adama Mickiewicza/5

  Od 19.02.2015 do 10.04.2015

  • Wstęp wolny

  Fundacja Wspierania Działań Artystycznych "Wolna Sztuka", Fundacja Babel Images oraz Biblioteka są organizatowami wystawy fotograficznej „Tolerancja na warsztat!”, ktorą otwarto 9 lutego 2015 r. w sali klubu Biblioteki.

  „Weź tolerancję na warsztat i zrob jej zdjęcie!” - brzmiało zaproszenie do wzięcia udziału w projekcie, w ktorym młodzież miała szansę uczyć się języka filmu i fotografii, aby w nim mowić, w imieniu tolerancji. Uczestnicy projektu na rzecz tolerancji oraz zwalczania mowy nienawiści w Internecie „Tolerancja na warsztat!” przez kilka miesięcy uczyli się, jak filmować i fotografować, jak swoim pomysłom nadawać artystyczną formę.

  Wystawa prezentowana w Bibliotece pokazuje pierwsze efekty pracy projektowej. Podczas jej otwarcia Karolina Rycek z Fundacji Wspierania Działań Artystycznych "Wolna Sztuka" i Przemysław Walocha z Fundacji Babel Images przedstawili ideę projektu i omowili sposob pracy z jego uczestnikami. Przedstawili obecnych na otwarciu autorow i bohaterow zdjęć. Można było rownież zobaczyć reportaż z IV Edycji Festiwalu Filmow „Po godzinach” reportaż, w ktorego przygotowaniu brali udział uczestnicy projektu.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Pamiętasz, jak się mieszkało w PRL-u? [QUIZ]