Wybierz region

Wybierz miasto

  Wystawa "Zwierzęta Świata"

  Zamek w Wiśniczu
  Nowy Wiśnicz, ul. Zamkowa/., +48 14 612 85 28

  Od 1.06.2016 do 8.10.2016

  • 4zł

  Muzeum Ziemi Wiśnickiej, Komisja Kultury przy Okręgowej Radzie Łowieckiej w Tarnowie zapraszają na wystawę łowiecką.
  Z kaukaskich gor, mongolskich stepow i afrykańskiej sawanny przybyły na wiśnicki Zamek piękne okazy fauny dalekich krajow. Wprawdzie w statycznej postaci, bo poddane zabiegom preparacji, ale i tak robią na widzu wielkie wrażenie – sylwetką, kolorystyką i unikalną egzotyką. Zgromadzone okazy zwierząt, należące do zbiorow myśliwych tarnowskiego okręgu, to nie tylko ekspozycja efektow ich dalekich łowieckich wypraw, ale przede wszystkim atrakcyjna, poglądowa lekcja przyrody, jej piękna i osobliwości.
  Każdy może z bliska zobaczyć, niemal dotknąć kawałka Afryki, Azji czy Kanady. Wystarczy, że odwiedzi Zamek w Nowym Wiśniczu, gdzie 1 czerwca zostanie otwarta Wystawa „Zwierzęta świata”, zorganizowana przez Komisję Kultury przy Okręgowej Radzie Łowieckiej w Tarnowie wraz z Muzeum Ziemi Wiśnickiej, pod patronatem Starostwa Powiatowego w Bochni i Burmistrza Miasta i Gminy Nowy Wiśnicz.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Czy potrafiłbyś żyć w małym miasteczku? [QUIZ]