Wybierz region

Wybierz miasto

  X Jubileuszowy Bieg Papieski, Bochnia 16.10. 2017

  Sala Sportowa MOSiR w Bochni
  Bochnia, ul. Parkowa/3, +48 14 612 25 40

  12:00 - 13:00 Poniedziałek, 16 października

  • Brak informacji o cenie

  Bieg organizowany jest w rocznicę wyboru Karola Wojtyły na stolicę apostolską.
  Trasę biegu wyznaczą, podobnie jak w latach ubiegłych, trzy papieskie pomniki.
  Uczestnicy, w specjalnie przygotowanych na tę okazję pamiątkowych koszulkach, wystartują spod kościoła św. Pawła Apostoła (zbiorka o godz. 11.45, start o 12.00). Połmetek będzie miał miejsce na Placu Sanktuaryjnym przy Bazylice św. Mikołaja, a meta przy kościele św. Jana Nepomucena.
  W biegu uczestniczyć będą przedstawiciele wszystkich szkoł z terenu naszego miasta, Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego i Bursy oraz szkoł średnich powiatu bocheńskiego. Organizatorzy proszą o wyznaczenie po 5 reprezentantow szkoł (7 uczniow, 1 nauczyciela - biegnącego).
  Bieg ma charakter symboliczny, dlatego wśrod uczestnikow nie wyłonimy zwycięzcow ani pokonanych. Dla wszystkich biegaczy przygotujemy pamiątkowe koszulki.
  W sprawach organizacyjnych należy kontaktować się z sekretariatem Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bochni przy ul. Parkowej 3 (tel. 14 612 25 40) w godz. 8.00 - 16.00.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Czy potrafiłbyś żyć w małym miasteczku? [QUIZ]