Wybierz region

Wybierz miasto

  XIX Małopolskie Dni Dziedzictwa Kulturowego. Od kuchni

  Rynek w Bochni
  Bochnia, ul. Rynek/

  10:00 Od 20.05.2017 do 21.05.2017

  • Wstęp wolny

  Zapraszamy do Bochni - jednego z 11 zabytkow XIX edycji Dni Dziedzictwa. Podczas dwoch majowych weekendow wyruszymy w smakowitą kuchenno-kulinarną podroż po 11 wyselekcjonowanych zabytkach Małopolski.

  Gwarantujemy niesamowite doznania kulturalne i kulinarne podczas autorskich oprowadzań, tematycznych spacerow, warsztatow i pokazow kulinarnych. Nie zabraknie także atrakcji dla najmłodszych i okazji do sprobowania lokalnych przysmakow podczas kiermaszow.

  Małopolskie Dni Dziedzictwa Kulturowego to jedyne w swoim rodzaju coroczne święto zabytkow, prezentujące bogactwo kulturowe regionu. W czasie dwoch weekendow bezpłatnie udostępniamy kilkanaście tematycznie dobranych zabytkow, w tym miejsca nieznane lub na co dzień niedostępne, o ktorych opowiadają ich gospodarze i pełni pasji przewodnicy.

  Cały program wydarzenia: http://dnidziedzictwa.pl/program-2017

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Czy potrafiłbyś żyć w małym miasteczku? [QUIZ]