Wybierz region

Wybierz miasto

  Zespół Pieśni i Tańca "Śląsk'' im. Stanisława Hadyn

  Hala Widowiskowo-Sportowa
  Bochnia, ul. Poniatowskiego/32

  19:00 Niedziela, 17 stycznia

  • 90zł

  Zespoł Pieśni i Tańca "Śląsk'' im. Stanisława Hadyn
  Zespoł Pieśni i Tańca „Śląsk” jest zespołem artystycznym o ogromnych możliwościach wykonawczych, występującym nie tylko na wielkich światowych scenach, lecz także w miejscowościach na co dzień pozbawionych dostępu do wartościowych propozycji kulturalnych. Nadrzędną ideą działania Zespołu jest ukazywanie bogactwa źrodeł kultury śląskiej na tle spuścizny innych regionow kraju.
  Ponad stuosobowy skład artystyczny obejmuje chor, balet i orkiestrę. Wspołpraca z autorytetami w dziedzinie kulturoznawstwa – to potencjał gwarantujący realizację widowisk na najwyższym poziomie artystycznym. Poziom artystyczny Zespołu przyniosł mu uznanie na całym świecie, liczne nagrody i dyplomy honorowe. „Śląsk” odwiedził 44 kraje na pięciu kontynentach. Zespoł założony w 1953 roku dał ponad 7 tysięcy koncertow dla ponad 25 milionow widzow.
  Klasa wykonawcza „Śląska” zyskuje uznanie innych narodow, jest także wspaniałym spoiwem kraju z Polonią rozsianą po wszystkich zakątkach świata. Zespoł Pieśni i Tańca „Śląsk” im. Stanisława Hadyny to jedna z najlepiej rozpoznawanych polskich marek artystycznych.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Pamiętasz, jak się mieszkało w PRL-u? [QUIZ]