Brązowa dziewczyna

2013-03-11 15:15:04


Paulina Bogoń – zawodniczka klubu sportowego Tiger Tarnów w rozegranych na ringu w Lublinie XIII Mistrzostwach Polski seniorek w boksie zdobyła brązowy medal.Walcząca w kat. 51 kg zawodniczka, po zakwalifikowaniu się do mistrzostw w ćwierćfinałowym pojedynku po zaciętej walce pokonała 2:1 medalistkę Młodzieżowych MP – Annę Andrzejewską (Gwardia Łódź). W walce o wejście do finału podopieczna trenera Józefa Sadko miała skrzyżować rękawice z medalistką Mistrzostw Europy Sandrą Drabik (Kickboxing Kielce). Niestety, przed walką zachorowała, miała wysoką temperaturę i trener po konsultacji z lekarzem wycofał ją z dalszej rywalizacji. Decyzję o rezygnacji z walki tarnowianka przyjęła ze łzami w oczach. Straciła szansę na medal z cenniejszego kruszczu.
Paulina Bogoń – zawodniczka klubu sportowego Tiger Tarnów w rozegranych na ringu w Lublinie XIII Mistrzostwach Polski seniorek w boksie zdobyła brązowy medal.
Walcząca w kat. 51 kg zawodniczka, po zakwalifikowaniu się do mistrzostw w ćwierćfinałowym pojedynku po zaciętej walce pokonała 2:1 medalistkę Młodzieżowych MP – Annę Andrzejewską (Gwardia Łódź). W walce o wejście do finału podopieczna trenera Józefa Sadko miała skrzyżować rękawice z medalistką Mistrzostw Europy Sandrą Drabik (Kickboxing Kielce). Niestety, przed walką zachorowała, miała wysoką temperaturę i trener po konsultacji z lekarzem wycofał ją z dalszej rywalizacji. Decyzję o rezygnacji z walki tarnowianka przyjęła ze łzami w oczach. Straciła szansę na medal z cenniejszego kruszczu.

Jesteś na profilu andrzej.mizera - stronie mieszkańca miasta . Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj