Konferencja dla przedsiębiorców: "Jak rozwinąć swj biznes?"

2016-10-10 09:31:18

Już 19 października 2016r. w Krakowie w Międzynarodowym Centrum Kultury, przy Rynku Głównym 25 odbędzie się ciekawa konferencja przeznaczona dla przedsiębiorców, prowadzących firmy na terenie Małopolski. Prelegentami będą specjaliści i pragmatycy w dziedzinie zarządzania, sprzedaży i marketingu oraz zarządzania zasobami ludzkimi. Bezpłatnie podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem z przedstawicielami firm, którym zależy na ciągłym rozwoju i odnoszeniu sukcesów!


Do udziału w konferencji "Jak rozwinąć swój biznes?" zapraszamy przedsiębiorców z Województwa Małopolskiego, przedstawicieli firm rodzinnych, z wieloletnią tradycją oraz reprezentantów przedsiębiorstw wyróżniających się innowacyjnymi rozwiązaniami w biznesie.
Konferencja ma na celu wymianę doświadczeń, propagowanie dobrych praktyk wśród przedsiębiorców z regionu, z uwzględnieniem ich lokalnych uwarunkowań. Spotkanie to również okazja do wzmocnienia konkurencyjności regionu.
Podczas konferencji uczestnicy poznają jak skutecznie prowadzić swój biznes, usłyszą o nowinkach w zakresie marketingu i sprzedaży. Prelegenci opowiedzą również o dobrych praktykach, wynikających z doświadczenia prowadzonych przez wiele lat ich własnych biznesów.


Dla uczestników konferencji przygotowano lunch oraz możliwość wylosowania atrakcyjnego vouchera podróżnego oraz kilku mniejszych upominków.


Liczba miejsc na bezpłatną konferencję "Jan rozwinąć swój biznes?" jest ograniczona, konieczna jest rejestracja pod poniższym linkiem:

http://konferencjadb.evenea.pl/

Jesteś na profilu Olga Zalewska - stronie mieszkańca miasta Warszawa. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj