Najlepsi judocy przyjadą do Bochni

2013-04-03 11:24:57

500 sportowców ma wystartować w Mistrzostwach Polski Młodzików i Młodziczek w Judo, które odbędą się w Bochni 20-21 kwietnia.
Impreza, którą organizuje 
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bochni odbędzie się hali widowiskowo-sportowej. Wystartują w niej najlepsi judocy z całego kraju.


To nie pierwsze tak duże zawody judo w Bochni. W tym mieście od kilkunastu lat przeprowadzany jest Międzynarodowy Turnieju Judo w Kopalni Soli. Oprócz tego odbywały się też Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów i Juniorek Młodszych, Puchar Polski Juniorów i Juniorek oraz XVIII Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Sportach Letnich Mężczyzn i Kobiet Małopolska 2012. - Cieszymy się, że zostaliśmy docenieni przez Polski Związek Judo, za dobrą organizację wymienionych zawodów. To owocuje kolejnymi imprezami – uważa Sabina Bajda, dyrektor MOSiR-u Bochnia.


Program imprezy jest już znany. W pierwszym dniu mistrzostw 20 kwietnia walczyć będą chłopcy. W drugim na matach rywalizację rozpoczną dziewczęta.

Jesteś na profilu andrzej.mizera - stronie mieszkańca miasta . Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj