Mistrzostw Polski Młodzików i Młodziczek: złote walki judoków [ZDJĘCIA]

(anmi)
Dwa złote medale podczas Mistrzostw Polski Młodzików i Młodziczek zdobyli zawodnicy MOSiR-u Bochnia.
Dwa złote medale podczas Mistrzostwo Polski Młodzików i Młodziczek zdobyli zawodnicy MOSiR-u Bochnia.
 Podczas imprezy, która odbywała się w Bochni startowało ponad 500 zawodników. Niespodziankę sprawili zawodnicy MOSiR-u. Krzysztof Kozak okazał się najlepszy w kategorii 55 kg, pozostawiając za sobą 41 zawodników. Drugie złoto wywalczył Dawid Zajączkowski w kategorii 60 kg. Taki wynik zdarzył się pierwszy raz w historii.
Wśród dziewcząt trzy bochnianki zdobyły punktowane miejsca. Wiktoria Pers zajęła piąte miejsce. Siódmą lokatę wywalczyły Marta Krawczyk i Karolina Baniak.