Najśmieszniejsze MEMY po meczu Polska - Argentyna: Internet nie śpi. Jest awans, ale fart! Wojciech Szczęsny znów obronił karnego!

RED
30.11.2022 r. Memy przed i po meczu Polska - Argentyna na mundialu w Katarze.

Zobacz kolejne zdjęcia. Przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE
30.11.2022 r. Memy przed i po meczu Polska - Argentyna na mundialu w Katarze. Zobacz kolejne zdjęcia. Przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE Internet/Twitter
W środę 30.11.2022 r. w meczu 3. kolejki fazy grupowej mundialu w Katarze Polska grała z Argentyną. Polacy przegrali 0:2, ale awansowali do 1/8 finału lepszym bilansem bramkowym dzięki wygranej Meksyku z Arabią Saudyjską tylko 2:1! Internauci jak zwykle nie zawiedli. Zobacz najlepsze MEMY po meczu mistrzostw świata Polska - Argentyna.

Pierwsze memy powstały jeszcze przed meczem, ponieważ kibicom bardzo dłużył się czas w oczekiwaniu na wieczorne emocje. Liczono na to, że Wojciech Szczęsny powstrzyma Leo Messiego, a Robert Lewandowski poprowadzi Polaków do zwycięstwa lub do… zwycięskiego remisu, oznaczającego awans do 1/8 finału.

Po ogłoszeniu składów odnotowano obecność w wyjściowej „11” Karola Świderskiego.

Kiedy Wojciech Szczęsny w 39. minucie obronił rzut karny, którego wykonywał Leo Messi, znów był porównywany do muru w bramce i nazywany ministrem obrony narodowej.

Szczęsny obronił drugiego karnego na mundialu w Katarze, a Polska do przerwy remisowała z Argentyną 0:0. Na początku II połowy Argentyna objęła prowadzenie, a kibice zaczęli nerwowo analizować sytuację w tabeli naszej grupy.

Gdy Polska przegrywał już 0:2, a Meksyk prowadził z Arabią Saudyjską 2:0 zaczęło się liczenie żółtych kartek, bo one w tej sytuacji decydowały o awansie do 1/8 finału.

Mecz Polaków skończył się przed tym Meksykanów. Więc pozostało tylko oglądanie rywali. Arabia w doliczonym czasie strzeliła bramkę na 1:2 i takim wynikiem skończył się ten mecz. Polska zagra w 1/8 finału z Francją.

Polska - Argentyna 0:2 (0:0)

Bramki: 0:1 Alexis Mac Allister (46), 0:2 Julian Alvarez (69)

Polska: Wojciech Szczęsny - Matty Cash, Kamil Glik, Jakub Kiwior, Bartosz Bereszyński (72. Artur Jędrzejczyk) - Piotr Zieliński, Grzegorz Krychowiak (83. Krzysztof Piątek), Krystian Bielik (62. Damian Szymański), Karol Świderski (46. Michał Skóraś), Przemysław Frankowski (46. Jakub Kamiński) - Robert Lewandowski.

Żółte kartki: Krychowiak - Acuna

Sędziował: Danny Makkelie (Holandia)
Widzów: 44.089.