MKTG NaM - pasek na kartach artykułów

Przegląd prasy z czerwca 2020 w Bochni, najważniejsze informacje miesiąca

Redakcja online
Redakcja online
Pora na przegląd czerwca 2020? Z nami miesięczną prasówkę z Bochni nadrobisz w kwadrans
Pora na przegląd czerwca 2020? Z nami miesięczną prasówkę z Bochni nadrobisz w kwadrans CC0
Przygotowaliśmy dla Ciebie podsumowanie minionego miesiąca. Zobacz artykuły, które w czerwcu czytaliśmy najchętniej. Które informacje przykuwały uwagę mieszkanek i mieszkańców Bochni najbardziej? Czy czytałeś artykuł: „Czynne kąpieliska w Bochni i okolicy 2.07.2020. Sprawdź, jakie kąpieliska są otwarte w Bochni”?

W treści tego artykułu umieszczone są tzw. linki afiliacyjne naszych partnerów. Klikając w nie, wspierasz naszą działalność, nie ponosząc żadnych dodatkowych kosztów.

Przegląd czerwca 2020 w Bochni: top 3 artykuły z miesiąca

Oto lista najpopularniejszych wiadomości z czerwca 2020 roku. Czy miałaś bądź miałeś okazję przeczytać je wszystkie?

📢 Czynne kąpieliska w Bochni i okolicy 2.07.2020. Sprawdź, jakie kąpieliska są otwarte w Bochni

Jakie kąpieliska są otwarte w Bochni 2.07.2020? Szukasz miejsca, w Bochni, gdzie można spędzić czas na świeżym powietrzu? Sezon na otwarte kąpieliska w Polsce trwa od 1 czerwca do 30 września. Czy rozpoczął się już sezon na Twoim ulubionym kąpielisku w Bochni?Sprawdź, czy znajdziesz je na naszej liście. Jakich warunków można się spodziewać na kąpieliskach w Bochni? Podajemy ważne informacje dotyczące kąpielisk w Bochni. W kąpielisku można się schłodzić w upalny dzień. Zobacz listę czynnych kąpielisk w Bochni i okolicy.

📢 Wybory w Bochni. Kogo wybrali na prezydenta mieszkańcy w 1. turze wyborów prezydenckich 2020?

Za nami 1. tura wyborów prezydenckich 2020 w Bochni. Sprawdź wyniki głosowania w Twojej miejscowości. Czy rozkład głosów w Bochni jest zbliżony do wyników ogólnopolskich? Na którego kandydata najchętniej głosowali Twoi sąsiedzi? Gdyby wybory miały odbyć się tylko w Bochni, to czy konieczna byłaby druga tura wyborów prezydenckich? Nasze zestawienie pozwoli ci również porównać frekwencję wyborczą w całym kraju i w Bochni.

📢 Lokale wyborcze w Bochni - wybory prezydenckie 2020. Gdzie głosować w 2 turze?

Lista lokali wyborczych w Bochni, którą prezentujemy poniżej, pomoże ci sprawnie zagłosować w wyborach prezydenckich 2020. 12.07.2020 udaj się do lokalu wyborczego, w którym działa obwodowa komisja wyborcza, do której przypisany jest Twój adres zameldowania. Pamiętaj, że na głosowanie w 2 turze wyborów prezydenckich 2020 powinieneś zabrać ze sobą maseczkę. Nie zapomnij również o dowodzie osobistym. Bez tego nie zostanie ci wydana karta do głosowania na prezydenta RP.

Zrób sobie prezent:

Huawei MediaPad T5 10 Wi-Fi 2GB/16GB czarny (AGASSI2W09ABLACK)


Samsung Galaxy Tab S2 9,7" 32GB Wi-Fi Czarny (SMT810NZKEXEO)


Prasówka czerwiec Bochnia: pozostałe wydarzenia

Poniżej prezentujemy pozostałe artykuły, które przyciągały w czerwcu uwagę czytelniczek i czytelników z Bochni. Co było tak istotne, że nie można było od tego oderwać wzroku?

📢 Lokale wyborcze w gm. Bochnia - wybory prezydenckie 2020. Gdzie głosować w 2 turze?

Sprawdź, gdzie głosować w gm. Bochnia w 2 turze wyborów prezydenckich 2020. Wybory odbędą się 12.07.2020 w całej Polsce, jednak każdy uprawniony do głosowania przypisany jest do konkretnej obwodowej komisji wyborczej, która tego dnia, podczas wyborów prezydenckich, urzęduje w konkretnym lokalu wyborczym. Aby uniknąć szukania właściwego lokalu w gm. Bochnia sprawdź poniżej, gdzie możesz zagłosować. Nie zapomnij zabrać ze sobą dowodu osobistego i maseczki na twarz.

📢 Andrzej Duda i powódź MEMÓW. Prezydent w sztormiaku to hit! Memy znów zalały internet 30.06.20

Prezydent Andrzej Duda po wizycie na zalanych terenach w Małopolsce pozostawił za sobą nie tylko sporo krzepiących obietnic i zapewnień o pomocy poszkodowanym, ale też kilka zdjęć, które z pasją przerabiają na memy internauci. Prezydent w sztormiaku, rozglądający się za czymś w lesie, to czyste złoto. Zresztą, zobaczcie sami na kolejnych slajdach w galerii.

📢 Ulewy nad powiatem bocheńskim. Łapanów znowu przygotowywał się na wielką wodę [ZDJĘCIA]

Wczorajszego popołudnia ulewne deszcze znowu spowodowały wiele szkód w powiecie bocheńskim. Skutki nawałnic najbardziej odczuli mieszkańcy gminy Żegocina i Lipnicy Murowanej. Również w Łapanowie zapanował strach przed wielką wodą. Na wałach ustawiano rękawy przeciwpowodziowe.

📢 Burze przechodzą na regionem. Piorun uderzył w domy w Trzcianie i Gnojniku

Od godzin popołudniowych przez region przetaczają się silne burze. Od wyładowania atmosferycznego zapalił się dom w Trzcianie. Piorun uderzył również w komin budynku mieszkalnego w Gnojniku.

📢 Odwołane Dni Bochni i wiele innych imprez w regionie. Wszystko przez koronawirusa

Nie będzie w tym roku Dni Bochni, nie wiadomo również, czy odbędzie się plenerowe święto gminy Brzesko. Wszystko z powodu koronawirusa i związanych z nim obostrzeń. Problemem są również niższe niż zakładano wpływy do budżetu samorządów.

📢 Zagadkowe zaginięcie Joasi czeka na wyjaśnienie już 20 lat. Śledczy w końcu wpadli na trop?

Zaginięcia Joanny Matjaszek to jedna z najbardziej zagadkowych kryminalnych spraw w regionie tarnowskim. I choć minęły już dwie dekady, Archiwum X nie odpuszcza. W ostatnich dniach przeprowadzono spektakularną akcję poszukiwawczą na terenie podtarnowskich miejscowości Niwka i Wierzchosławice. Czy przełom jest na wyciągnięcie ręki?

📢 Oszustki, alimenciarki, złodziejki. Oto kobiety poszukiwane przez małopolską policję [RAPORT CZERWIEC 2020]

Zobacz kobiety poszukiwane przez policję w Małopolsce. Są ścigane za oszustwa, kradzieże czy jazdę pod wpływem alkoholu. Wszystkim udało się uciec przed wymiarem sprawiedliwości. Przejdź go galerii i sprawdź czy rozpoznajesz którąś z nich! Kliknij w galerię i zobacz zdjęcia. Posługuj się myszką, klawiszami strzałek na klawiaturze lub gestami.

Zebrany materiał pochodzi ze strony http://malopolska.policja.gov.pl/ (dostęp: 24.06.2020 r.).

📢 Handlarze narkotyków z Małopolski poszukiwani przez policję [RAPORT CZERWIEC 2020]

Małopolska policja poszukuje osób, które są ścigane za posiadanie, wprowadzanie do obrotu narkotyków oraz czerpanie z handlu środkami odurzającymi korzyści majątkowych. Oto zdjęcia i personalia dilerów z Małopolski, których szuka policja. Widziałeś któregoś z nich? Wiesz, gdzie mogą może przebywać? Daj znać śledczym!

Zebrany materiał pochodzi ze strony http://malopolska.policja.gov.pl/ (dostęp: 25.06.2020 r.).

📢 Wypadek na A4. Ciężarówka z piwem zderzyła się z pojazdem służby drogowej. Są utrudnienia [ZDJĘCIA]

Na autostradzie A4, między węzłem Bochnia a węzłem Targowisko (na wysokości Proszówek), doszło do zderzenia samochodu ciężarowego wiozącego piwo z pojazdem służby drogowej malującej oznakowanie. Na miejscu pracują służby. Od godziny 10:00 rozpoczęło się przepompowywanie zawartości cysterny. Podczas przeładunku ruch odbywał się wahadłowo. Obecnie nie ma już utrudnień.

📢 Zmiany księży w parafiach diecezji tarnowskiej. Kilkudziesięciu wikarych wysłanych na nowe parafie [LISTA 06.2020]

Będą duże zmiany księży w parafiach diecezji tarnowskiej. Kilkudziesięciu wikariuszy otrzymało właśnie od biskupa posłania na nowe parafie. Posługę w nowych miejscach rozpoczną z końcem sierpnia.

📢 Łapanów przeżył drugi armagedon, bo po pierwszym nie podwyższono wałów na rzece. Prezydent Duda: "tę sprawę trzeba załatwić"

Prosto z poniedziałkowego (22 czerwca) wiecu wyborczego w Tarnowie prezydent Andrzej Duda pojechał w nocy do Łapanowa, który w niedzielę przeżył potop. Na miejscu obiecał, że zwróci się do premiera o pieniądze na podwyższenie i przedłużenie wału przeciwpowodziowego przy Stradomce. To klasyczna "kiełbasa wyborcza" czy przełom w dziesięcioletnich bezskutecznych zabiegach mieszkańców i samorządu?

📢 W podtarnowskich lasach są już grzyby! Niektóre okazy robią wrażenie [ZDJĘCIA]

W podtarnowskich lasach pojawiły się pierwsze w tym roku grzyby. To przede wszystkim koźlarze z rodziny borowikowatych o dużych kapeluszach, ale szczęśliwcy mogą się już także natknąć na prawdziwki. Ogromnego koźlarza znalazł m.in. ze swoją bobacią mały Julian. Zobaczcie, jakie okazy udało się znaleźć naszym Czytelnikom i uwiecznić je na zdjęciach!

📢 Wielkie szacowanie strat po potopie w Łapanowie, Łapczycy i Bochni. Straty są gigantyczne [ZDJĘCIA]

Strażacy wciąż usuwają skutki niedzielnych, ulewnych deszczy, które przetoczyły się przez Bocheńczyznę. Wody miejscami spadło tak dużo, że nie były w stanie pomieścić jej koryta rzek i lokalnych potoków. Podtopionych lub zalanych zostało mnóstwo domów, dróg, budynków użyteczności publicznej. Wraz z porządkami w najbardziej dotkniętych przez żywioł gminach rozpoczęło się w poniedziałek wielkie szacowanie strat.

📢 Ostrzeżenie IMGW. Będzie wciąż mocno padać, możliwe kolejne burze [POMARAŃCZOWY ALERT]

Będzie dalej mocno padać - podaje Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej w komunikacie wydając jednocześnie ostrzeżenie drugiego stopnia przed burzami i dużym opadem. IMGW informuje także o możliwych wylania lokalnych rzek.

📢 Łapczyca zmaga się z powodzią. Zalane domy, budynki gospodarcze i drogi [ZDJĘCIA, WIDEO]

Po intensywnych opadach deszczu zalanych zostało wiele posesji i dróg w Łapczycy koło Bochni.

📢 Nocna ulewa wyrządziła ogromne straty w kilku małopolskich gminach. Łapanów znowu znalazł się pod wodą

W Łapanowie całą niedzielę trwało wielkie sprzątanie i wypompowywanie wody z centrum miejscowości oraz zalanych budynków. Już wiadomo, że powódź, która nawiedziła tę podbocheńską gminę, prawdopodobnie wyrządziła więcej strat niż katastrofalna – z 2010 roku.

📢 Łapanów pod wodą. Ratownicy WOPR z Nowego Targu ruszyli na pomoc [ZDJĘCIA]

Na skutek intensywnych opadów deszczu gmina Łapanów w powiecie bocheńskim znalazła się pod wodą. Na pomoc zalanej miejscowości ruszyły okoliczne jednostki strażackie, a także ratownicy Wodnego Pogotowia Ratunkowego z Nowego Targu. Pomagają ludziom, pływając po ulicach Łapanowa motorówką.

od 7 lat
Wideo

Wybory na Litwie - Miażdżące zwycięstwo obecnego prezydenta

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na bochnia.naszemiasto.pl Nasze Miasto