Wyniki wyborów 2024 do rady powiatu konińskiego w okręgach nr 1, 2, 3, 4, 5, 6
Oficjalne wyniki wyborów 2024 do rady powiatu konińskiego w okręgach nr 1, 2, 3, 4, 5, 6 zostały opublikowane przez PKW. Tak głosowali mieszkańcy Twojego regionu. Poniżej publikujemy szczegółowe dane.
Wyniki wyborów do rady powiatu konińskiego z okręgu nr 1
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- RYBICKA-HORBIŃSKA Monika Maria: pozycja 1 : 5,24% (2 629 głosów)
- MILAS Iwona Teresa: pozycja 2 : 5,24% (2 629 głosów)
- JARKA Przemysław: pozycja 3 : 5,24% (2 629 głosów)
- RACHUBA Zbigniew Józef: pozycja 4 : 5,24% (2 629 głosów)
- MUSIAŁ Jacek Józef: pozycja 5 : 5,24% (2 629 głosów)
- RACINOWSKA Halina: pozycja 6 : 5,24% (2 629 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:
- JASIŃSKI Paweł: pozycja 1 : 2,28% (1 144 głosów)
- KNASIAK Jolanta Maria: pozycja 2 : 2,28% (1 144 głosów)
- WALTER Zbigniew: pozycja 3 : 2,28% (1 144 głosów)
- GRZEGORSKA Jolanta: pozycja 4 : 2,28% (1 144 głosów)
- FILIPSKI Bartosz Zdzisław: pozycja 5 : 2,28% (1 144 głosów)
- BIEGASIEWICZ Joanna: pozycja 6 : 2,28% (1 144 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA KONIŃSKA-NOWA ENERGIA:
- ANTONIAK Adrian: pozycja 1 : 3,36% (1 688 głosów)
- CZARNECKA Justyna: pozycja 2 : 3,36% (1 688 głosów)
- TRZEBIŃSKI Kamil Piotr: pozycja 3 : 3,36% (1 688 głosów)
- WOŹNIAK Tomasz: pozycja 4 : 3,36% (1 688 głosów)
- KAMIŃSKA Dominika: pozycja 5 : 3,36% (1 688 głosów)
- KUBASZEWSKA Małgorzata: pozycja 6 : 3,36% (1 688 głosów)
KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO SAMORZĄDOWE W KONINIE:
- SMUL-PLICHTA Barbara: pozycja 1 : 2,5% (1 257 głosów)
- HAŁAS Michał: pozycja 2 : 2,5% (1 257 głosów)
- DĘBOWSKA Renata: pozycja 3 : 2,5% (1 257 głosów)
- KONWERSKA Ilona: pozycja 4 : 2,5% (1 257 głosów)
- KOZŁOWSKI Adam: pozycja 5 : 2,5% (1 257 głosów)
- KARASIŃSKI Mikołaj Maksymilian: pozycja 6 : 2,5% (1 257 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ POWIAT:
- PERKOWSKI Andrzej: pozycja 1 : 3,28% (1 649 głosów)
- GAŁĄŻEWSKA Agata: pozycja 2 : 3,28% (1 649 głosów)
- GOIŃSKI Jarosław Konrad: pozycja 3 : 3,28% (1 649 głosów)
- BEJENKA Maria: pozycja 4 : 3,28% (1 649 głosów)
- ŁACHECKA Grażyna: pozycja 5 : 3,28% (1 649 głosów)
- KAMIŃSKI Sławomir Piotr: pozycja 6 : 3,28% (1 649 głosów)
Wyniki wyborów do rady powiatu konińskiego z okręgu nr 2
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- ROGOWSKI Zbigniew: pozycja 1 : 4,82% (2 570 głosów)
- SIKORSKA Helena Marianna: pozycja 2 : 4,82% (2 570 głosów)
- MUSZYŃSKI Stanisław: pozycja 3 : 4,82% (2 570 głosów)
- MIKORSKA Karolina: pozycja 4 : 4,82% (2 570 głosów)
- WOJCIECHOWSKA Halina: pozycja 5 : 4,82% (2 570 głosów)
- SMOLARZ Waldemar: pozycja 6 : 4,82% (2 570 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:
- WRÓBEL Maria: pozycja 1 : 2,71% (1 442 głosów)
- SŁODKIEWICZ Krzysztof Leszek: pozycja 2 : 2,71% (1 442 głosów)
- DOMAGALSKI Przemysław Jan: pozycja 3 : 2,71% (1 442 głosów)
- TRZOSEK Katarzyna Monika: pozycja 4 : 2,71% (1 442 głosów)
- PROSTYŃSKI Leszek Jacek: pozycja 5 : 2,71% (1 442 głosów)
- STEFAŃSKA Alicja: pozycja 6 : 2,71% (1 442 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:
- SULIBURSKI Łukasz Józef: pozycja 1 : 1,76% (939 głosów)
- MAJER Anna: pozycja 2 : 1,76% (939 głosów)
- KAROLAK-JÓŹWIAK Irena Wanda: pozycja 3 : 1,76% (939 głosów)
- KOSSOWSKI Andrzej Stanisław: pozycja 4 : 1,76% (939 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA KONIŃSKA-NOWA ENERGIA:
- STANKIEWICZ Szymon: pozycja 1 : 2,95% (1 570 głosów)
- KORDYL Maria: pozycja 2 : 2,95% (1 570 głosów)
- JÓZEFACKA Dorota Bożena: pozycja 3 : 2,95% (1 570 głosów)
- WRÓBEL Grzegorz Jan: pozycja 4 : 2,95% (1 570 głosów)
- NAWROCKI Arkadiusz: pozycja 5 : 2,95% (1 570 głosów)
- BUDNY Karolina: pozycja 6 : 2,95% (1 570 głosów)
KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO SAMORZĄDOWE W KONINIE:
- SŁODKIEWICZ Tadeusz Tymoteusz: pozycja 1 : 1,48% (786 głosów)
- RAMZA Barbara: pozycja 2 : 1,48% (786 głosów)
- GOIŃSKA-BEDNAREK Karolina: pozycja 3 : 1,48% (786 głosów)
- SMOLAREK Jerzy: pozycja 4 : 1,48% (786 głosów)
- NOWAK-NAWROT Marzena: pozycja 5 : 1,48% (786 głosów)
- WALCZAK Andrzej: pozycja 6 : 1,48% (786 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ POWIAT:
- STANKIEWICZ Janusz: pozycja 1 : 3,54% (1 886 głosów)
- ŁOŚ Andżelika Beata: pozycja 2 : 3,54% (1 886 głosów)
- BEKIER Marcin Andrzej: pozycja 3 : 3,54% (1 886 głosów)
- GORZELIŃSKA Wioleta: pozycja 4 : 3,54% (1 886 głosów)
- GÓRCZEWSKI Tomasz: pozycja 5 : 3,54% (1 886 głosów)
- DESECKA Mirosława Arleta: pozycja 6 : 3,54% (1 886 głosów)
Wyniki wyborów do rady powiatu konińskiego z okręgu nr 3
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- GOŹDZIKIEWICZ Józef Andrzej: pozycja 1 : 4,73% (2 495 głosów)
- LIS Grzegorz: pozycja 2 : 4,73% (2 495 głosów)
- RUBCZEWSKI Błażej Łukasz: pozycja 3 : 4,73% (2 495 głosów)
- KRYCH Zenobia Maria: pozycja 4 : 4,73% (2 495 głosów)
- BĄKOWSKA Marianna Józefa: pozycja 5 : 4,73% (2 495 głosów)
- BŁASZCZYK Agnieszka: pozycja 6 : 4,73% (2 495 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:
- SZAFRAN Przemysław: pozycja 1 : 2,98% (1 570 głosów)
- STANISŁAWSKI Adrian: pozycja 2 : 2,98% (1 570 głosów)
- LENARD-WOŹNIAK Lucyna: pozycja 3 : 2,98% (1 570 głosów)
- PIESZAK Marzena Marianna: pozycja 4 : 2,98% (1 570 głosów)
- WSZĘDYBYŁ Kamil: pozycja 5 : 2,98% (1 570 głosów)
- SUBDA Anna Elżbieta: pozycja 6 : 2,98% (1 570 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:
- KOŁODZIEJCZAK Bogdan Marek: pozycja 1 : 2,6% (1 372 głosów)
- KAMIŃSKA Lidia Agnieszka: pozycja 2 : 2,6% (1 372 głosów)
- LISIAK Sebastian Robert: pozycja 3 : 2,6% (1 372 głosów)
- ZAMIATOWSKA Beata Ewa: pozycja 4 : 2,6% (1 372 głosów)
- PIKOWSKA Alicja: pozycja 5 : 2,6% (1 372 głosów)
- WADELSKI Jarosław Dariusz: pozycja 6 : 2,6% (1 372 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA KONIŃSKA-NOWA ENERGIA:
- JANKOWSKI Tadeusz: pozycja 1 : 1,28% (675 głosów)
- WOŹNIAK Zbigniew: pozycja 2 : 1,28% (675 głosów)
- GRAJEK Zenona: pozycja 3 : 1,28% (675 głosów)
- ANDRACKA-WAROCH Kamila Justyna: pozycja 4 : 1,28% (675 głosów)
- GŁOWACKI Henryk: pozycja 5 : 1,28% (675 głosów)
- ROSZAK Julita Maria: pozycja 6 : 1,28% (675 głosów)
KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO SAMORZĄDOWE W KONINIE:
- POPIELARZ Jacek: pozycja 1 : 1,52% (803 głosów)
- BAŃDOSZ Iwona: pozycja 2 : 1,52% (803 głosów)
- KOZANECKA Ewa: pozycja 3 : 1,52% (803 głosów)
- ŚREDNIAWA Agnieszka: pozycja 4 : 1,52% (803 głosów)
- CZERNIEJEWSKI Jarosław Jan: pozycja 5 : 1,52% (803 głosów)
- CHOJNACKI Artur Michał: pozycja 6 : 1,52% (803 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ POWIAT:
- NAWROCKI Ryszard Piotr: pozycja 1 : 3,56% (1 878 głosów)
- POPIELARZ Maciej Grzegorz: pozycja 2 : 3,56% (1 878 głosów)
- STRUŻYŃSKA Emilia: pozycja 3 : 3,56% (1 878 głosów)
- PYDYŃSKA Danuta Dorota: pozycja 4 : 3,56% (1 878 głosów)
- TOMICKI Julian: pozycja 5 : 3,56% (1 878 głosów)
- SWĘDROWSKA Katarzyna: pozycja 6 : 3,56% (1 878 głosów)
Wyniki wyborów do rady powiatu konińskiego z okręgu nr 4
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- JUSZCZAK-KOPACZEWSKA Anna Aleksandra: pozycja 1 : 5,3% (2 672 głosów)
- REŚKIEWICZ Mirosław Cezary: pozycja 2 : 5,3% (2 672 głosów)
- KAMIŃSKI Grzegorz: pozycja 3 : 5,3% (2 672 głosów)
- JANKOWSKI Jarosław: pozycja 4 : 5,3% (2 672 głosów)
- FRĄTCZAK Agnieszka: pozycja 5 : 5,3% (2 672 głosów)
- SZYMKIEWICZ Katarzyna: pozycja 6 : 5,3% (2 672 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:
- BEDNAREK Paweł: pozycja 1 : 3,64% (1 835 głosów)
- KOSZAL Wojciech: pozycja 2 : 3,64% (1 835 głosów)
- PERCZYŃSKI Radosław: pozycja 3 : 3,64% (1 835 głosów)
- PAŁUBICKA Ewa: pozycja 4 : 3,64% (1 835 głosów)
- ELTMAN Dorota Józefa: pozycja 5 : 3,64% (1 835 głosów)
- KUPSKA Anna: pozycja 6 : 3,64% (1 835 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:
- TUBACKI Waldemar Józef: pozycja 1 : 1,05% (529 głosów)
- KRYCH Hanna: pozycja 2 : 1,05% (529 głosów)
- HAJDER Alina: pozycja 3 : 1,05% (529 głosów)
- MICHALAK Witold: pozycja 4 : 1,05% (529 głosów)
- BUDZIŃSKA Mariola: pozycja 5 : 1,05% (529 głosów)
- SZYMCZAK Hubert Józef: pozycja 6 : 1,05% (529 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA KONIŃSKA-NOWA ENERGIA:
- DZIAMARA Łukasz: pozycja 1 : 3,42% (1 725 głosów)
- ŁAWNICZAK Sławomir: pozycja 2 : 3,42% (1 725 głosów)
- CZAPCZYK Tomasz: pozycja 3 : 3,42% (1 725 głosów)
- BONCZYSTA Marzenna: pozycja 4 : 3,42% (1 725 głosów)
- NICIŃSKA Anna: pozycja 5 : 3,42% (1 725 głosów)
- PAWŁOWSKA Marzena Beata: pozycja 6 : 3,42% (1 725 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ POWIAT:
- ANDRZEJEWSKI Mieczysław Franciszek: pozycja 1 : 3,27% (1 649 głosów)
- KWIRYNG Maciej Adam: pozycja 2 : 3,27% (1 649 głosów)
- KRAWCZYŃSKA Kinga: pozycja 3 : 3,27% (1 649 głosów)
- RYDZEWSKI Radosław: pozycja 4 : 3,27% (1 649 głosów)
- JAKUBOWSKA Ewa: pozycja 5 : 3,27% (1 649 głosów)
- TOMASZEWSKA Elżbieta: pozycja 6 : 3,27% (1 649 głosów)
Wyniki wyborów do rady powiatu konińskiego z okręgu nr 5
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- CHOJNACKA Maria: pozycja 1 : 3,54% (4 048 głosów)
- WIŚNA-KUSIOŁEK Agnieszka: pozycja 2 : 3,54% (4 048 głosów)
- LEWANDOWSKI Stanisław Andrzej: pozycja 3 : 3,54% (4 048 głosów)
- WALCZAK Urszula: pozycja 4 : 3,54% (4 048 głosów)
- GÓRECKI Henryk Makary: pozycja 5 : 3,54% (4 048 głosów)
- WOJTASIK Piotr Zbigniew: pozycja 6 : 3,54% (4 048 głosów)
- GRUSZKA Elżbieta: pozycja 7 : 3,54% (4 048 głosów)
- BOLEWSKA Faustyna: pozycja 8 : 3,54% (4 048 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:
- CZAJKOWSKI Krzysztof Grzegorz: pozycja 1 : 1,68% (1 918 głosów)
- PASZEK Anna Małgorzata: pozycja 2 : 1,68% (1 918 głosów)
- BARTCZAK Jerzy Grzegorz: pozycja 3 : 1,68% (1 918 głosów)
- SZYMAŃSKI Krzysztof: pozycja 4 : 1,68% (1 918 głosów)
- WALCZAK Marek Błażej: pozycja 5 : 1,68% (1 918 głosów)
- SKWAREK Magdalena Maria: pozycja 6 : 1,68% (1 918 głosów)
- KAZIMIERCZAK Małgorzata Janina: pozycja 7 : 1,68% (1 918 głosów)
- MICHALSKI Krzysztof Tadeusz: pozycja 8 : 1,68% (1 918 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:
- RAŹNA Elżbieta Maria: pozycja 1 : 1,9% (2 170 głosów)
- KULCZYŃSKA Ewa: pozycja 2 : 1,9% (2 170 głosów)
- BILIŃSKI Jacek Piotr: pozycja 3 : 1,9% (2 170 głosów)
- TULEJKO-NOŻEWSKA Marlena: pozycja 4 : 1,9% (2 170 głosów)
- DOBRYCHŁOP Kaja: pozycja 5 : 1,9% (2 170 głosów)
- MICHALSKI Jacek Arkadiusz: pozycja 6 : 1,9% (2 170 głosów)
- WASIAK Dariusz Jarosław: pozycja 7 : 1,9% (2 170 głosów)
- BUDNY Andrzej Walenty: pozycja 8 : 1,9% (2 170 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA KONIŃSKA-NOWA ENERGIA:
- NOWICKI Tadeusz Piotr: pozycja 1 : 1,79% (2 043 głosów)
- MACIEJEWSKI Stanisław: pozycja 2 : 1,79% (2 043 głosów)
- CICHOWICZ Beata: pozycja 3 : 1,79% (2 043 głosów)
- SIWIŃSKA Maria: pozycja 4 : 1,79% (2 043 głosów)
- WRÓBEL Ewa Magdalena: pozycja 5 : 1,79% (2 043 głosów)
- DOBRYCHŁOP-BRZĘCKA Joanna: pozycja 6 : 1,79% (2 043 głosów)
- MACIEJEWSKI Jerzy Andrzej: pozycja 7 : 1,79% (2 043 głosów)
- GOŁDYN Piotr: pozycja 8 : 1,79% (2 043 głosów)
KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO SAMORZĄDOWE W KONINIE:
- MATLEWSKA Żanetta Magdalena: pozycja 1 : 1,92% (2 194 głosów)
- CICHOCKI Krzysztof Tadeusz: pozycja 2 : 1,92% (2 194 głosów)
- GŁUKOWSKA Katarzyna Anna: pozycja 3 : 1,92% (2 194 głosów)
- KULCZAK Antoni: pozycja 4 : 1,92% (2 194 głosów)
- WOŚKOWIAK Małgorzata: pozycja 5 : 1,92% (2 194 głosów)
- LICHENIAK Robert: pozycja 6 : 1,92% (2 194 głosów)
- KUBACKA Edyta Maria: pozycja 7 : 1,92% (2 194 głosów)
- DOBRZYCKI Zbigniew Andrzej: pozycja 8 : 1,92% (2 194 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ POWIAT:
- KELM Radosław: pozycja 1 : 1,68% (1 924 głosów)
- STEPANOW Beata Halina: pozycja 2 : 1,68% (1 924 głosów)
- BERTHOLD Janusz: pozycja 3 : 1,68% (1 924 głosów)
- GOŚCINIAK Jakub: pozycja 4 : 1,68% (1 924 głosów)
- KALISKA Jolanta: pozycja 5 : 1,68% (1 924 głosów)
- KARCZEWSKA Lila Katarzyna: pozycja 6 : 1,68% (1 924 głosów)
- RATAJEWSKI Mirosław Stanisław: pozycja 7 : 1,68% (1 924 głosów)
- KLAUZE Zbigniew Jan: pozycja 8 : 1,68% (1 924 głosów)
Wyniki wyborów do rady powiatu konińskiego z okręgu nr 6
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- FIJAŁKOWSKA Elżbieta Wioleta: pozycja 1 : 6,52% (1 944 głosów)
- GRZECHOWSKI Edward: pozycja 2 : 6,52% (1 944 głosów)
- WILCZEK Elżbieta Bożena: pozycja 3 : 6,52% (1 944 głosów)
- BOROWIECKI Krystian: pozycja 4 : 6,52% (1 944 głosów)
- ZALEWSKI Kazimierz: pozycja 5 : 6,52% (1 944 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:
- KOCAJ Władysław: pozycja 1 : 4,51% (1 343 głosów)
- SKOCZYLAS-BŁASZCZYK Małgorzata Sylwia: pozycja 2 : 4,51% (1 343 głosów)
- NIEDŹWIEDZIŃSKA Ewelina Małgorzata: pozycja 3 : 4,51% (1 343 głosów)
- WOJTASIŃSKI Norbert: pozycja 4 : 4,51% (1 343 głosów)
- JÓZEFACKI Jan: pozycja 5 : 4,51% (1 343 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:
- EJMA Marek Leon: pozycja 1 : 3,37% (1 004 głosów)
- BACHERA Urszula Janina: pozycja 2 : 3,37% (1 004 głosów)
- LEWANDOWSKI Antoni Adam: pozycja 3 : 3,37% (1 004 głosów)
- RACHUBIŃSKI Dariusz Mieczysław: pozycja 4 : 3,37% (1 004 głosów)
- BEDNAROWSKA Monika: pozycja 5 : 3,37% (1 004 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA KONIŃSKA-NOWA ENERGIA:
- SKÓRZEWSKA Wioletta Agnieszka: pozycja 1 : 1,41% (421 głosów)
- ROGOWSKA Jadwiga: pozycja 2 : 1,41% (421 głosów)
- LEWANDOWSKI Tomasz: pozycja 3 : 1,41% (421 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ POWIAT:
- FRYZA Katarzyna: pozycja 1 : 4,75% (1 416 głosów)
- SZADKOWSKI Piotr: pozycja 2 : 4,75% (1 416 głosów)
- MICHALAK Agnieszka: pozycja 3 : 4,75% (1 416 głosów)
- KĘDZIORA Krzysztof Piotr: pozycja 4 : 4,75% (1 416 głosów)
- KRZYSZTOF Marcin: pozycja 5 : 4,75% (1 416 głosów)
Dane pochodzą z Państwowej Komisji Wyborczej i mogą podlegać aktualizacji. Wszelkie błędy należy zgłaszać bezpośrednio do PKW.
Może Cię zainteresować
Jakie zadania ma rada powiatu?
Rada powiatu jest organem stanowiącym i kontrolnym samorządu terytorialnego. Radni są wybierani w wyborach samorządowych. Organem nadzorującym jest wojewoda. Rozpatruje on skargi na działania i kontroluje działalność rady powiatu.
Rada powiatu posiada swoje określone zadania. Są to m.in:
- uchwalanie budżetu powiatu,
- stanowienie aktów prawa miejscowego,
- wybór i odwołanie zarządu powiatu,
- ustalenie wynagrodzenia przewodniczącego zarządu powiatu,
- ustalanie kierunków działania zarządu powiatu,
- rozpatrywanie sprawozdań z działalności zarządu,
- rozpatrywanie raportu o stanie powiatu.
Może Cię zainteresować
Reklamy "na celebrytę" - Pismak przeciwko oszustom
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?