Tygodniowy przegląd prasy (Bochnia, 24.01-30.01.2021), poznaj najważniejsze informacje z Bochni

Newsroom 360
Newsroom 360
Czy to dobry czas na nadrobienie zaległości informacyjnych z tygodnia? Zobacz, które wiadomości mieszkanki i mieszkańcy Bochni czytali w ostatnim tygodniu najchętniej
Czy to dobry czas na nadrobienie zaległości informacyjnych z tygodnia? Zobacz, które wiadomości mieszkanki i mieszkańcy Bochni czytali w ostatnim tygodniu najchętniej CC0
Przygotowaliśmy dla Ciebie tygodniową prasówkę. Jeśli w mijającym tygodniu byłeś zbyt zajęty, by nadążyć za informacjami z Bochni, zobacz teraz artykuły, które inni czytelnicy czytali najchętniej między 24.01 a 30.01.2021. Sprawdź, czy nie minęło Cię nic ważnego. Czy czytałeś artykuł: „Kobiety o tych imionach są GENIUSZKAMI. Sprawdź, czy szykuje ci się wielka kariera 31.01.21”?

W treści tego artykułu umieszczone są tzw. linki afiliacyjne naszych partnerów. Klikając w nie, wspierasz naszą działalność, nie ponosząc żadnych dodatkowych kosztów.

Przegląd tygodnia Bochnia od 24.01 do 30.01.2021: top 3 artykuły z tygodnia

Oto lista najpopularniejszych w mijającym tygodniu wiadomości. Czy miałaś bądź miałeś okazję przeczytać je wszystkie?

📢 Kobiety o tych imionach są GENIUSZKAMI. Sprawdź, czy szykuje ci się wielka kariera 31.01.21

Wydaje Ci się, że masz w sobie wielki potencjał, który powinien zostać wykorzystany? Jesteś ambitna, pracowita, a Twoja głowa aż pęka od nadmiaru pomysłów? Może to właśnie Twoim przeznaczeniem jest wielka kariera i niesamowite osiągnięcia!

📢 Niedoskonałości znaków zodiaku. Jakie słabości ma Wodnik, a jakie Ryby? Sprawdź, jakie wady ma twój znak zodiaku [31.01.21 r.]

Przez znaki zodiaku rozumiemy grupy cech, które przypisuje się ludziom urodzonym w danej części miesiąca. Uważa się, że to, kiedy mamy urodziny, determinuje nasze zdolności, marzenia i predyspozycje. Z reguły w tym kontekście omawia się przede wszystkim zalety poszczególnych znaków zodiaku. Chcielibyśmy wam jednak przedstawić także i tę mroczną stronę horoskopu. Jakie wady mają znaki zodiaku oraz na co powinny zwracać szczególną uwagę?

📢 Kamper - oto nowy pojazd narodowy MEMY. Idealny w pandemii, teraz marzy o nim każdy [31.01.2021]

W ostatnim czasie - ze względu na trwającą pandemię i wprowadzone ograniczenia, m.in. zamknięcie hoteli - wielką popularnością wśród Polaków cieszą się kampery. Nasi rodacy masowo zjeżdżają nimi m.in. do Zakopanego (i mieszkają w nich zamiast w hotelach). Tę modę od razu zauważyli internauci. Przejdź do galerii zdjęć i zobacz najlepsze MEMY z kamperami w roli głównej!

Tygodniowa prasówka 24.01-30.01.2021 Bochnia: pozostałe wydarzenia

Poniżej prezentujemy pozostałe artykuły, które przyciągały w mijającym tygodniu uwagę czytelników w Bochni. Co było tak istotne, że nie można było od tego oderwać wzroku?

📢 Małysz, Radwańska, Lewandowski, Jędrzejczyk, Zmarzlik - tak mieszkają najbogatsze gwiazdy polskiego sportu ZDJĘCIA

Majątki mają ogromne, więc przy urządzaniu swoich domów i apartamentów nie muszą się liczyć z każdym groszem. Sprawdziliśmy, jak mieszkają najbogatsze gwiazdy polskiego sportu. W naszej GALERII zobaczycie, jak czują się Agnieszka Radwańska, Adam Małysz, Robert Lewandowski (w Monachium i przy Złotej 44 w Warszawie), Bartosz Zmarzlik, Grzegorz Krychowiak, Kamil Stoch oraz inni sławni zawodnicy w domowych pieleszach. Przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE

📢 Prawo i Sprawiedliwość ma już 20 lat. Dzieje partii w memach. Nie da się nie śmiać [MEMY]

W roku 2021 Prawo i Sprawiedliwość będzie obchodzić 20. urodziny. Partia została założona przez Lecha Kaczyńskiego w maju 2001 roku, a zarejestrowana kilka dni później w czerwcu. W ciągu 20 lat PiS trzykrotnie wygrywało wybory do Sejmu. Jaki był to czas? Najlepiej dzieje PiS prześledzić w memach, bo partia ta zawsze dawała dużo pożywki dla twórców śmiesznych obrazków. Zobaczcie najlepsze memy o PiS! Kliknij przycisk "zobacz galerię" i przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE.

📢 Trwa akcja szczepień przeciwko COVID-19. W którym województwie zaszczepiono najwięcej osób? [MAPA]

Po tzw. grupie zero, w której szczepieni byli m.in. medycy, przyszedł czas na ludzi z grupy pierwszej. Kilka dni temu ruszyły szczepienia populacyjne, osób powyżej 70. roku życia. Jak do tej pory w naszym kraju wykonano 1 mln 8 tys. 253 szczepień przeciw COVID-19 . Liderem wśród wszystkich województwo jest Mazowsze – to tam szczepi się najwięcej osób. Sprawdziliśmy, jak akcja szczepień przebiega w Małopolsce. Sprawdź, przechodząc do kolejnych zdjęć w galerii. Posługuj się myszką, klawiszami strzałek na klawiaturze lub gestami.

📢 Bochnia-Brzesko. Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra w weekend w zupełnie innej formie niż dotąd

Nie będzie widowiskowych koncertów ani imprez towarzyszących, zabraknie również tradycyjnego Światełka do nieba. Będą natomiast kwesty oraz trwające już licytacje. XXIX finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się w najbliższą niedzielę. Sztaby zostały powołane m.in. w Bochni i Brzesku.

📢 Jasień. Nie żyje 52-latek spod Brzeska, którego od środy poszukiwała rodzina, policjanci i strażacy

Tragicznie zakończyły się poszukiwania 52-latka z Jasienia koło Brzeska. W czwartek znaleziono zwłoki mężczyzny w rzece – kilkaset metrów od jego domu.

📢 Zakażenia COVID-19 w Tarnowie i regionie. Kolejne testy na koronawirusa dały wynik pozytywny [RAPORT, 29.01]

44 nowe przypadki zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 odnotowano ostatniej doby w Tarnowie i powiatach: tarnowskim, brzeskim, bocheńskim i dąbrowskim. Pocieszające jest to, że najnowszy raport Ministerstwa Zdrowia nie mówi o zgonach na naszym terenie z powodu COVID-19.

📢 Oto najlepsze szkoły średnie z Tarnowa i regionu według rankingu "Perspektyw". Nasze licea i technika na tle kraju [RANKING STYCZEŃ 2021]

Znamy wyniki tegorocznego, prestiżowego rankingu szkół średnich magazynu „Perspektywy”. Wśród 1000 sklasyfikowanych liceów znalazło się 11 z Tarnowa, powiatu tarnowskiego, brzeskiego i bocheńskiego. W zestawieniu 500 najlepszych techników jest 13 z całego regionu. Jak wypadły nasze szkoły i które placówki - zdaniem ekspertów - osiągają najlepsze efekty w pracy z młodzieżą? Kliknij w przycisk "zobacz galerię" i przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE

📢 Bochnia. Prezes Kopalni Soli Bochnia zainteresowany wznowieniem działalności leczniczej w podziemnych wyrobiskach

Kopalnia Soli Bochnia jest mniejszościowym udziałowcem spółki Uzdrowisko Kopalnia Soli Bochnia, która niegdyś prowadziła podziemny ruch turystyczny. Po naszej rozmowie z prezesem Uzdrowiska Zbigniewem Urbanem, rozmawiamy z Maciejem Kuszlikiem, prezesem zarządu Kopalni Soli Bochnia.

📢 Tarnów. Kilkadziesiąt nowych zakażeń COVID-19 w Tarnowie i powiatach: tarnowskim, brzeskim, bocheńskim, dąbrowskim [AKTUALIZACJA 28.01]

Według najnowszych danych Ministerstwa Zdrowia (28.01) w Tarnowie i powiatach: tarnowskim, brzeskim, bocheńskim wykryto ponad pięćdziesiąt nowych przypadków zakażenia COVID-19. Niestety, walkę z koronawirusem przegrało kilka osób z regionu.

📢 Rodzinne porachunki pod Borzęcinem. Bandyta z maczetą napadł 41-latka. Działał na zlecenie pasierba ofiary. Obu zatrzymała policja

Policjanci z Brzeska zatrzymali dwóch nastolatków, którzy podejrzani są o dokonanie rozboju na 41- letnim mężczyźnie. Ofiara to ojczym jednego z zatrzymanych, który zlecił przeprowadzenie napadu koledze.

📢 Licytacje komornicze. Mieszkania i domy nawet za połowę ceny [OFERTY LUTY 2021]

LICYTACJE MIESZKAŃ I DOMÓW W WOJ. MAŁOPOLSKIM, które odbędą się w lutym 2021 r. Tanie mieszkania i domy na sprzedaż! Licytacje komornicze to szansa na zakup mieszkania w atrakcyjnej cenie. Cena wywoławcza wynosi nawet połowę ich realnej wartości! Zobaczcie, jakie mieszkania i domy będą licytowane w lutym Małopolsce. Kliknij w przycisk "zobacz galerię" i przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE.

📢 Strzelce Wielkie. Patryk w wypadku stracił tatę, sam jest w śpiączce. Trwa zbiórka na rehabilitację 10-latka

Rodzina oraz bliscy zorganizowali zbiórkę na rehabilitację 10-letniego Patryka ze Strzelc Wielkich, który w miniony czwartek (21 stycznia) został poważnie ranny w wypadku. W tym samym zdarzeniu zginął jego ojciec.

📢 Zaginieni z województwa małopolskiego. Pomóż w ich odnalezieniu! [ZDJĘCIA, RYSOPISY]

Zobacz listę zaginionych osób, które są poszukiwane przez małopolską policję. Każdy kto posiada jakiekolwiek informacje, które mogłyby przyczynić się do odnalezienia tych osób, proszony jest o kontakt z najbliższą komendą lub posterunkiem policji lub o wypełnienie formularza na stronie www.malopolska.policja.gov.pl. Pomóż w ich poszukiwaniach!

📢 Tarnów. Wykrytych zakażeń COVID-19 znowu więcej w Tarnowie oraz powiatach: tarnowskim, brzeskim, bocheńskim [AKTUALIZACJA 26.01]

Według najnowszych danych Ministerstwa Zdrowia dziś (26.01) w Tarnowie i okolicznych powiatach: tarnowskim, brzeskim i bocheńskim notujemy wzrost zakażeń COVID-19. Koronawirusa minionej doby potwierdzono u ponad 30 mieszkańców regionu.

📢 Tarnów. Otwarcie dyskotek w Tarnowie mimo lockdownu bez mandatów, ale policja i sanepid prowadzą postępowania w sprawie imprez klubowych

Policja oraz sanepid wszczęły postępowania w sprawie otwarcia trzech dyskotek w Tarnowie. Właściciele Alfa Club, 2face oraz Blue Velvet w sobotę 23 stycznia zdecydowali się otworzyć swoje lokale w ramach akcji #otwieramy. Do klubu oprócz wielu imprezowiczów z kontrolą przyszli policjanci w towarzystwie służb sanitarnych.

📢 Tarnów. Duży spadek liczby nowych przypadków zakażeń Sars-CoV-2 w regionie tarnowskim i Małopolsce [AKTUALIZACJA 25.01]

Niespełna 2,5 tysiąca nowych przypadków zakażeń SARS-Cov-2, najmniej od 6 października, odnotowano ostatniej doby w Polsce. Również w Małopolsce i regionie tarnowskim tak dobrych statystyk, jeżeli chodzi o dobowy wzrost nowych zakażeń koronawirusem, nie było już od dawna.

📢 Zima wróciła na małopolskie drogi. Duże problemy kierowców w części województwa [ZDJĘCIA]

Na małopolskie drogi powróciła zima. W poniedziałkowy poranek najtrudniejsze warunki panują na Sądecczyźnie i Podhalu. Kierowcy w Małopolsce muszą zmagać się z gęsto padającym śniegiem, który w wielu miejscach zalega na trasie. Synoptycy ostrzegają, że opady śniegu mogą dziś wystąpić w całym województwie, dla południowo-wschodniej części Małopolski IMGW wydało ostrzeżenie przed bardzo mocnymi opadami.

ZOBACZ KONIECZNIE

Kryzys wieku średniego. Skąd się bierze i czy dotyka wszystkich?

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie