Nasza Loteria - pasek na kartach artykułów

Będzie remont na ulicy Karosek w Bochni, kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami. Zobacz wideo

Paweł Michalczyk
Paweł Michalczyk
Wideo
od 16 lat
Lada dzień rozpocznie się remont części ulicy Karosek w Bochni. Prace zostaną wykonane na odcinku od skrzyżowania z drogą wojewódzką nr 965 do pierwszego skrzyżowania. Będą wiązały się z utrudnieniami w ruchu, ale potrwają najwyżej dwa tygodnie.

Ulica Karosek w Bochni to ważne połączenie m.in. z tzw. drogi KN-2 w kierunku drogi wojewódzkiej nr 965. Bywa, że poruszają się nią również tiry, dowożące towar do okolicznych sklepów. Najbardziej zniszczony jest odcinek w pobliżu skrzyżowania z DW 965 i to on będzie na początek objęty remontem.

- Zakres prac obejmuje odcinek od drogi wojewódzkiej nr 965 do wjazdu do oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad (ul. Karosek 1). W ramach zaplanowanych prac zostanie wykonane frezowanie istniejącej nawierzchni, regulacja uzbrojenia, studzienek, zasuw i położenie nowej nakładki asfaltowej. Nie jest to skomplikowana robota, myślę że w ciągu dwóch tygodni powinno to zostać zrealizowane, wszystko zależy od warunków pogodowych - mówi Robert Cerazy, zastępca burmistrza Bochni.

Modernizacja pozostałego odcinka ulicy planowana jest w przyszłości. - Dalszy odcinek ulicy Karosek do ronda też nie wygląda najlepiej, ale mamy nadzieję, że środki na to zadanie znajdą się w przyszłorocznym budżecie - dodaje Cerazy.

Aby uniknąć paraliżu komunikacyjnego, miasto czekało na ten remont do zakończenia prac przy węźle przesiadkowym obok dworca PKP.

Masz informacje? Nasza Redakcja czeka na #SYGNAŁ

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na bochnia.naszemiasto.pl Nasze Miasto