I liga koszykarek. Bochnianki pewnie wygrywają w Rybniku

Bartosz Karcz
Facebook Contimax MOSiR Bochnia
Drugą wygraną w tym sezonie zaliczyły koszykarki Contimaxu MOSiR-u. Tym razem bochnianki pewnie wygrały w Rybniku z miejscowym RMKS-em Xbest 79:62.

Nie minęły nawet trzy minuty tego meczu, a bochnianki prowadziły już 11:0. Ich przewaga nie podlegała dyskusji przez całą pierwszą część, a w drugiej została jeszcze powiększona. Efekt był taki, że na przerwę drużyny schodziły przy wyniku 35:48.

Po zmianie stron Contimax MOSiR spokojnie pilnował przewagi. Rywalki z Rybnika tak naprawdę niewiele mogły zrobić. Wygrana zespołu z Bochni nie podlegała najmniejszej dyskusji.

RMKS Xbest Rybnik - Contimax MOSiR Bochnia 62:79 (17:26, 18:22, 11:15, 16:16)
RMKS Xbest Rybnik: Bednarek 20, Jurczyńska 14, K. Keller 13, Piwkowska 7, Rogalska 2 oraz O. Keller 4, Węglarz 2, Pendziałek 0.
Contimax MOSiR: Szkop 19, Zuchora 15, Krawiec 14, Kocaj 12, Plucińska 6 oraz Duchnowska 5, Bukowczan 4, Zając 2, Rak 2, Więcej 0.
Sędziowali: Alicja Butenko oraz Małgorzata Chmiała.