I liga koszykarek. Wyjazdowa wygrana Contimaxu MOSiR Bochnia

Bartosz Karcz
Wojciech Matusik
Koszykarki Contimaxu MOSiR Bochnia okazały się lepsze od zespołu Isands Wichoś. Bochnianki pokonały rywalki w wyjazdowym meczu 69:61.

Pierwsza kwarta była dość wyrównana, ale w jej końcówce bochniankom udało się odskoczyć na kilka punktów. W drugiej miejscowe koszykarki odrobiły straty, ale końcówka również tej partii należała do Bochni. Efekt tego był taki, że gdy drużyny schodziły na przerwę, wynik brzmiał 35:39.

Po zmianie stron trwała bardzo wyrównana walka. Efekt był taki, że przed decydującą kwartą mieliśmy remis. Ostatnia część należała już do Bochni, która ostatecznie wygrała całe spotkanie.

Isands Wichoś Jelenia Góra - Contimax MOSiR Bochnia 61:69 (14:20, 21:19, 14:10, 12:20)
Isands Wichoś: Grądzka 22, Karaś 13, Haryńska 9, Lipniacka 6, Koc 6 oraz Jasińska 5, Warasińska 0, Prokop 0.
Contimax MOSiR: Bukowczan 17, Rak 14, Kocaj 12, Krawiec 11, Zuchora 7, oraz Duchnowska 4, Zając 2, Więcek 2.
Sędziował: Marek Tyliszczak oraz Rafał Szwej.