Nasza Loteria NaM - pasek na kartach artykułów

Utrudnienia na ul. Pomianowskiej w Brzesku, z powodu budowy sądeczanki zostanie zamknięcia na odcinku 800 m

Paweł Michalczyk
Paweł Michalczyk
Wideo
emisja bez ograniczeń wiekowych
Kierowcy z Brzeska muszą się liczyć z utrudnieniami w ruchu na ul. Pomianowskiej. Z powodu budowy sądeczanki nastąpi jej czasowe zamknięcie na odcinku 800 metrów, od ronda (Pomianowska/Nowy Świat/Sądecka) do ulicy Robotniczej.

Urząd Miejski w Brzesku poinformował, że od środy 21 lutego (godzina 16) do piątku 23 lutego (godzina 18) nastąpi czasowe zamknięcie ulicy Pomianowskiej na 800-metrowym odcinku od ronda (Pomianowska/Nowy Świat/Sądecka) do ulicy Robotniczej.

Ulica Pomianowska zostanie zamknięcia na odcinku 800 metrów w okresie od 21 do 23 lutego 2024UM Brzesko

- W czasie zamknięcia tej drogi planowany jest transport ponad 20 pojazdów przewożących ponadgabarytowe materiały budowlane, co wiąże się z ustawieniem dźwigu rozładowującego i montującego prefabrykowane elementy nośne budowanego wiaduktu - podaje brzeski magistrat.

W nocy z 21/22 lutego oraz z 22/23 lutego od strony ul. Mickiewicza będą wjeżdżały transporty ponadgabarytowe w ilości 12+10 szt.

W ciągu dnia ruch ulicą Pomianowską od strony ulicy Robotniczej będzie sterowany ręcznie (pojawi się też oznakowanie pionowe informujące o zamknięciu drogi). W porze nocnej o utrudnieniach ostrzegać będzie tylko oznakowanie pionowe.

Zachodnia obwodnica Brzeska, będąca zarazem pierwszym odcinkiem wyczekiwanej sądeczanki, powstaje między rondem w Jasieniu na DK94 a drogą krajową nr 75 w Okocimiu. Ma 2993,4 m długości. Planowany termin zakończenia prac to lipiec 2024 r.

Masz informacje? Nasza Redakcja czeka na #SYGNAŁ

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na bochnia.naszemiasto.pl Nasze Miasto