Nasza Loteria

Bochnia oraz Tężnia Solankowa w konkursie „Turystyczne Skarby Małopolski”

Paweł Michalczyk
Paweł Michalczyk
Wideo
od 16 lat
Trwa V edycja konkursu na najlepsze oferty i produkty turystyczne Województwa Małopolskiego „Turystyczne Skarby Małopolski”. Wśród zgłoszonych do głosowania miejsc z klimatem i unikatowych atrakcji turystycznych znajduje się bocheński Rynek oraz Tężnia Solankowa w Bochni.

- Zachęcamy gorąco do oddawania głosów na te dwa wyjątkowe miejsca w Solnym Grodzie. To dzięki Państwa głosom Bochnia może zostać laureatem konkursu, w którym dla miasta przewidziane są atrakcyjne nagrody w postaci objęcia kampanią promocyjną realizowaną przez Małopolską Organizację Turystyczną w roku następnym, a także nagroda Marszałka Województwa Małopolskiego w wysokości 100 000 zł - zachęca Tomasz Ryncarz, naczelnik Wydziału Promocji i Rozwoju Miasta w Urzędzie Miasta Bochnia.

Aby zagłosować, kliknij TUTAJ.

Po przeniesieniu do następnej strony należy wypełnić krótki formularz, w którym oprócz płci, wieku, miasta, regionu należy podać adres e-mail, na który przyjdzie link potwierdzający oddanie głosu.

Poniżej w kategorii „Miejsce z klimatem – miejscowość lub gmina turystyczna” należy klikąć na ikonę z wizerunkiem bocheńskiego Rynku i podpisem „Bochnia – miasto soli”, a następnie w kategorii „Unikatowa atrakcja turystyczna” wybrać Tężnię Solankową w Bochni.

Można zagłosować również w pozostałych czterech kategoriach, a następnie u dołu ekranu należy kliknąć „PRZEŚLIJ”.

Należy pamiętać o potwierdzeniu swojego głosu poprzez kliknięcie na otrzymany link, który zostanie przesłany na podany w formularzu adres e-mail.

Głosowanie trwa do 10 września 2023.

Konkurs organizowany jest przez Samorząd Województwa Małopolskiego we współpracy z Małopolską Organizacją Turystyczną, a jego ideą jest wyłonienie i nagrodzenie najbardziej atrakcyjnych, nowatorskich i przyjaznych dla turysty goszczącego w Małopolsce przedsięwzięć i inicjatyw, dzięki którym Województwo Małopolskie jest najchętniej odwiedzanym polskim regionem.

Masz informacje? Nasza Redakcja czeka na #SYGNAŁ

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Wróć na bochnia.naszemiasto.pl Nasze Miasto