Nasza Loteria

Wieruszyce. Rozebrali stary most, budują nowy. Zobacz postępy prac - zdjęcia

Paweł Michalczyk
Paweł Michalczyk
Od ponad miesiąca trwa budowa nowego mostu na drodze powiatowej w Wieruszycach. Stara przeprawa na rzece Stradomce została już rozebrana, w jej miejsce powstaje nowa konstrukcja żelbetowa.

Nowy most w Wieruszycach ma być gotowy do końca listopada. Z myślą o pieszych, zorganizowano kładkę. Ruch pojazdów odbywa się objazdem przez Cichawkę.

WIDEO: Magnes. Kultura Gazura

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Wróć na bochnia.naszemiasto.pl Nasze Miasto